GERHARD LUNDBERG. "Mot oändligheten". Olja på duk, signerad.

26594. GERHARD LUNDBERG. "Mot oändligheten". Olja på duk, signerad.

110x115 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

110x115 cm.

Antal besök: 1 453