BORDSLAMPA, jugend, 1900-talets första hälft.

265919. BORDSLAMPA, jugend, 1900-talets första hälft.

Total höjd ca 53 cm.

Slitage, tejpad lamphållare.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca 53 cm.

Slitage, tejpad lamphållare.

Antal besök: 386