UPPSLAGSBÖCKER, 32 band, Förlagshuset Norden AB, Malmö, 1900-tal.

265869. UPPSLAGSBÖCKER, 32 band, Förlagshuset Norden AB, Malmö, 1900-tal.

Svenska uppslagsböcker.

Ryggar och kanter med slitage samt skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svenska uppslagsböcker.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 915