KAFFESERVIS 17 delar "Svenska landskapsdräkter" Rörstrand.

265768. KAFFESERVIS 17 delar "Svenska landskapsdräkter" Rörstrand.

8 kaffekoppar med fat, 8 assietter, kakfat.
Olika landskapsdräkter.

Obetydligt slitage, förekomst av nagg på en kopp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olika landskapsdräkter.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 10 685