MATTA, rölakan, 1950-tal.

MATTA, rölakan, 1950-tal.
265757. MATTA, rölakan, 1950-tal.

Geometrisk dekor i grå, gult, vitt mönster. Längd 225 x 126 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 109