DAMARMBANDSUR, Eterna, 1900-talets fjärde kvartal.

265712. DAMARMBANDSUR, Eterna, 1900-talets fjärde kvartal.

New old stock, ny från äldre lager.
Double, quartz, originalarmband, datum, safirglas.
Diameter ca 27 mm.

Smärre slitage på armband.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 27 mm.

Smärre slitage på armband.

Antal besök: 759