BUDDA, stenmassa, LOCKURNA, Delft samt BORDSUPPSATS, keramik, 1900-tal.

265693. BUDDA, stenmassa, LOCKURNA, Delft samt BORDSUPPSATS, keramik, 1900-tal.

Höjd ca. 41-46 cm.

Bruksslitage. Budda med lagning. Lockurna med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 41-46 cm.

Antal besök: 721