FÅTÖLJER, ett par, samt SOFFA, trä/rotting, fransk rokokostil, 1900-talets senare hälft.

265654. FÅTÖLJER, ett par, samt SOFFA, trä/rotting, fransk rokokostil, 1900-talets senare hälft.

Fåtöljer, sitthöjd 37 cm.
Soffa, längd 134 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fåtöljer, sitthöjd 37 cm.
Soffa, längd 134 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 375