DALATUPP, 1900-tal.

DALATUPP, 1900-tal.
265643. DALATUPP, 1900-tal.

Höjd 44 cm.
Har kostat 62 kr i originalpris.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
265643. DALATUPP, 1900-tal.

Höjd 44 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 759