SKULPTUR, porslin, Säl, Gustavsberg, 1900-talets senare hälft.

265626. SKULPTUR, porslin, Säl, Gustavsberg, 1900-talets senare hälft.

Märkt PEH Tarzan.
Höjd 10 cm.
Längd 12,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt PEH Tarzan.
Höjd 10 cm.
Längd 12,5 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 497