BASTUBA, 18/1900-tal.

BASTUBA, 18/1900-tal.
265592. BASTUBA, 18/1900-tal.

Längd ca 88 cm.

Omfattande slitage, skador, bucklor, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
265592. BASTUBA, 18/1900-tal.

Längd ca 88 cm.

Antal besök: 1 877