YTTERFODER, 2 st, jugend, England.

265534. YTTERFODER, 2 st, jugend, England.

Höjd 15-18 cm. Ena stämplad Harrow.

Slitage, avskavd glasyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, avskavd glasyr.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 150