Hästfigur i gips.
Ca 100 "filmisar".
Figurin, Snurre Sprätt?
Kristuskors, vitmetall/pärlemor, märkt Betlehem.
Vindruvsklase, glas.
Dopfunt, miniatyr, keramik, märkt L.Hjorth Danmark.
Bruksslitage, skador.
Hästfigur i gips.
Ca 100 "filmisar".
Figurin, Snurre Sprätt?
Vindruvsklase, glas.
Bruksslitage, skador.