CECILIA FRISENDAHL. Zebror, Litografi nr 140/310, signerad och daterad -75.

265499. CECILIA FRISENDAHL. Zebror, Litografi nr 140/310, signerad och daterad -75.

23x31 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

23x31 cm.

Antal besök: 3 837