ANNIKA SVENBRO. Komposition i blått, svart och orange. Färgetsning, signerad och daterad -92.

26547. ANNIKA SVENBRO. Komposition i blått, svart och orange. Färgetsning, signerad och daterad -92.

33 x 24 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 24 cm.

Antal besök: 1 148