KOMMOD, 1800-tal.

KOMMOD, 1800-tal.
265458. KOMMOD, 1800-tal.

Längd 54,5 bredd 40 höjd 88 cm.

Slitage, skador. Lock skevt.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
265458. KOMMOD, 1800-tal.

Slitage, skador. Lock skevt.

Nycklar saknas.

Antal besök: 907