Mortlar 2 st, malm, ena stämplad E. Gelbgjuteriet Eskilstuna., höjd 10 cm. Mortel i gjutjärn. Stop i tenn, Scandia tenn, höjd 21 cm.. Tekannor, tenn, England. Miniatyrstop, FIN. Sax, nyckel.
Slitage.
Slitage.