MJÖLKKANNA, FIGURIN porslin Arabia samt KANNA porslin Goebel.

265419. MJÖLKKANNA, FIGURIN porslin Arabia samt KANNA porslin Goebel.

Högsta höjd ca 16,5 cm.

Slitage. Missfärgningar. Kanna Goebel med spricka i grepp samt nagg. Kanna Arabia med glasyrnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd ca 16,5 cm.

Antal besök: 2 173