KARAFF, glas, Folke Walving, Målerås, signerad.

265411. KARAFF, glas, Folke Walving, Målerås, signerad.

Dekor med rovfågel.
Höjd ca. 28 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor med rovfågel.
Höjd ca. 28 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 018