4 STOLAR och BORD, 1900-talets senare hälft.

265410. 4 STOLAR och BORD, 1900-talets senare hälft.

Stolar Robin Day design, made under licence from Hille England, Overman Made in Sweden. Bordet okänd formgivare, höjd 73 cm, diameter 100 cm.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador, slitage.

Antal besök: 1 326