KARAFF och GLAS 6 st, glas, "ISI", Lennart Andersson, Gullaskruff, 1900-talets andra hälft.

265368. KARAFF och GLAS 6 st, glas, "ISI", Lennart Andersson, Gullaskruff, 1900-talets andra hälft.

Shaker/Karaffens höjd ca 28,5 cm, glasens höjd 7 cm.

Bruksslitage, kannans propp med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 996