CLOISONNÉ, 7 delar, orientaliska, 1800/1900-tal.

265330. CLOISONNÉ, 7 delar, orientaliska, 1800/1900-tal.

Miniatyrtekannor 2 st, servettring, vas, lockask, bricka, skål.
Höjd 2-13 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 2-13 cm.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 176