FIGURINER, 1 par, Gubbe och gumma, snidade, signerade och daterade 1942.

26513. FIGURINER, 1 par, Gubbe och gumma, snidade, signerade och daterade 1942.

Höjd 29 resp 32 cm.

Slitage och färgfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 29 resp 32 cm.

Slitage och färgfläckar.

Antal besök: 4 811