ARKITEKTBORD, med belysning, Kuhlmann, 1900-talets andra hälft.

265116. ARKITEKTBORD, med belysning, Kuhlmann, 1900-talets andra hälft.

Bordets mått; längd 100 bredd 90 höjd 88 cm. Justerbar höjd samt skrivvinkel. Bordet märkt AB Henrik Johnson, Göteborg.

Slitage, ställvist hårt. Skärmärken. Tejprester. Delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 876