TAKAMPEL, empirestil, 1800-talets andra hälft, total höjd ca. 64 cm.

265113. TAKAMPEL, empirestil, 1800-talets andra hälft, total höjd ca. 64 cm.

4 ljusarmar. Lackerad plåt och mässing.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 483