GUSTAF STAFHELL. Sked, silver, Stockholm, 1757.

265089. GUSTAF STAFHELL. Sked, silver, Stockholm, 1757.

Född 1725 - 1775, Stämplade 1752 - 1772, Stockholms egen statsstämpel, längd 21,5 cm, vikt 46 gram.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 1 334