KARL GUSTAV HOLMBERG. Havsmotiv med fartyg. Olja på duk, signerad KG Holmberg och daterad -77.

265055. KARL GUSTAV HOLMBERG. Havsmotiv med fartyg. Olja på duk, signerad KG Holmberg och daterad -77.

58,5 x 43 cm.

Karl Gustav Holmberg (1916–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

58,5 x 43 cm.

Antal besök: 1 237