VAS, fajans, "Karneval", Stig Lindberg, Gustavsbergs studio.

265050. VAS, fajans, "Karneval", Stig Lindberg, Gustavsbergs studio.

Vas signerad Studiohanden, N.231
Längd 24,5, höjd 16,5 cm.

Glasyrnagg på vasens ena långsida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 24,5, höjd 16,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 459