FINN ASP. Rådjur på vårbete. Olja på duk, signerad F Asp och daterad -81.

265045. FINN ASP. Rådjur på vårbete. Olja på duk, signerad F Asp och daterad -81.

45 x 37 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 37 cm.

Antal besök: 3 924