Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
ARVID STRÖMQVIST. Kronobergs slottsruin. Olja på duk, signerad A. Strömqvist och daterad 41.
265040. ARVID STRÖMQVIST. Kronobergs slottsruin. Olja på duk, signerad A. Strömqvist och daterad 41.
70 x 48 cm.
Krackelyr.
Gör en kostnadsfri värdering!
70 x 48 cm.
Krackelyr.
Växjö Auktionskammare
7 789