EINAR VIANDEN. olja på duk, blomstileben, signerad Vianden daterad 61.

265027. EINAR VIANDEN. olja på duk, blomstileben, signerad Vianden daterad 61.

60 x 42 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 42 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 5 327