SILVERBOX, guldpläterad, ca. 48g 1 1800-talets halva.

264959. SILVERBOX, guldpläterad, ca. 48g 1 1800-talets halva.

Hallmark Österrike-Ungern fram till 1866
Förgylld interiör och exteriör
Längd: ca. 6,7 cm, bredd: ca. 4.2 cm, höjd: ca. 1,2 cm.

Åldersrelaterade tecken på användning.

Gör en kostnadsfri värdering!

HannoVerum
Antal besök: 1 022