SCHACKSPEL, Kina, 1900-tal.

SCHACKSPEL, Kina, 1900-tal.
264958. SCHACKSPEL, Kina, 1900-tal.

Lådans yttermått utfälld: 48 x 49 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 438