VETTAR, 2 st, bemålat trä, 1900-tal.

264901. VETTAR, 2 st, bemålat trä, 1900-tal.

Ejder hona och hane, längd 40 resp. 41 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 1 302