VETTAR, 2 st, bemålat trä, 1900-tal.

264899. VETTAR, 2 st, bemålat trä, 1900-tal.

Skrakar, hona och hane, längd ca 39 cm.

Obetydsligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydsligt slitage.

Antal besök: 1 241