ALAIN SOUCASSE. Figur, färglitografi, signerad och numrerad 13/75.

264892. ALAIN SOUCASSE. Figur, färglitografi, signerad och numrerad 13/75.

Bildyta 14 x 9 cm.

ej examinerad ur ram.

Alain Soucasse (Född 1951)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 14 x 9 cm.

ej examinerad ur ram.

Alain Soucasse (Född 1951)

Antal besök: 557