VITRINSKÅP, välvd form, 3 glashyllor, bronser, 1900-tal.

264890. VITRINSKÅP, välvd form, 3 glashyllor, bronser, 1900-tal.

Höjd 144 cm.
Bredd 67 cm.
Djup 33 cm.

Bruksslitage.
Invändig lampa har orsakat brännmärke på insida och utsida.
Slagmärke på ovansidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 144 cm.
Bredd 67 cm.
Djup 33 cm.

Bruksslitage.
Slagmärke på ovansidan.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 134