SOFFA samt FÅTÖLJ, "Kandidaten", Ib Kofod-Larsen för OPE, 1960-tal.

264872. SOFFA samt FÅTÖLJ, "Kandidaten", Ib Kofod-Larsen för OPE, 1960-tal.

Palisander samt rött läder. Soffa längd 192, bredd 75, höjd 75 cm. CITES-intyg medföljer. Fåtöljer märkta med CITES-numrering, SJV 4520/15.

Bruksslitage, mindre repor på läder. Stötmärken på ben. Färgnyansen i lädret något olika i fåtölj respektive soffa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 643