AXEL P JENSEN. Landskap, olja på duk, signerad-65.

264871. AXEL P JENSEN. Landskap, olja på duk, signerad-65.

64 x 90 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

64 x 90 cm.

Antal besök: 3 608