TENNFIGURER drygt 200 delar. Merparten Santesson. Delvis originalkartonger.

264866. TENNFIGURER drygt 200 delar. Merparten Santesson. Delvis originalkartonger.

Höjd 3 - 6 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 3 - 6 cm.

Slitage och skador.

Antal besök: 1 311