Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Leksaker
TENNFIGURER drygt 200 delar. Merparten Santesson. Delvis originalkartonger.
264866. TENNFIGURER drygt 200 delar. Merparten Santesson. Delvis originalkartonger.
Höjd 3 - 6 cm.
Slitage och skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 3 - 6 cm.
Slitage och skador.
Auktionshuset Kolonn
1 162