KARL CEDERBERG. Olja på duk. Motiv från Tinnerbäcken, signerad och daterad 1896.

264841. KARL CEDERBERG. Olja på duk. Motiv från Tinnerbäcken, signerad och daterad 1896.

49 x 73 cm.
Badande barn i sommarlanskap vid Tinnerbäcken.

Krakelyr, smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

49 x 73 cm.

Antal besök: 2 279