SOCKERSKÅL, gräddkanna samt bestick, 9 delar, Silver, delvis GAB, Stockholm.

264832. SOCKERSKÅL, gräddkanna samt bestick, 9 delar, Silver, delvis GAB, Stockholm.

Bricka med sockerskål och gräddkanna i hamrat silver, stämplat 800
5 kaffeskedar "Vasa", GAB, Stockholm
Sockertång med rosdekor, stämplad 800.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 678