CARL EINAR "FIGGE" FREDRIKSSON. Vy mot Gamla Stan, olja på duk ,signerad och daterad -38.

264789. CARL EINAR "FIGGE" FREDRIKSSON. Vy mot Gamla Stan, olja på duk ,signerad och daterad -38.

65 x 54 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

65 x 54 cm.

Antal besök: 2 633