LAGBOK, omkring 1700.

LAGBOK, omkring 1700.
264767. LAGBOK, omkring 1700.

Lagsamling utgiven under Karl XII och Hedvig Eleonoras regeringperiod.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
264767. LAGBOK, omkring 1700.

Slitage och skador.

Antal besök: 1 606