KOPPARFÖREMÅL, 4 st, 18/1900-tal.

264756. KOPPARFÖREMÅL, 4 st, 18/1900-tal.

3 baljor och 1 kaffekanna. Kaffekanna märkt "ABB".
Höjder mellan: 20 - 56 cm.

Ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjder mellan: 20 - 56 cm.

Ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 622