METALLFÖREMÅL, vitmetall, nysilver, koppar och mässing, 18/1900-tal.

264754. METALLFÖREMÅL, vitmetall, nysilver, koppar och mässing, 18/1900-tal.

Kandelabrar, ram m.m.

En kandelaber med skada. Gravyr. Repor. Bruks- och åldersrelaterat slitage. Ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kandelabrar, ram m.m.

Antal besök: 1 028