KNUT BECKEMAN. Akvarell.

264743. KNUT BECKEMAN. Akvarell.

Motiv med gamla Meijels fastighet på Hamngatan i Halmstad.
Signerad KB och daterad 1926. 33x35 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 525