MARCEL CGIRNOAGA. Etsning. Figurscen vid vatten, signerad. 6/20.

26469. MARCEL CGIRNOAGA. Etsning. Figurscen vid vatten, signerad. 6/20.

63 x 39 cm.

Oglasad, bucklig.

Gör en kostnadsfri värdering!

63 x 39 cm.

Oglasad, bucklig.

Antal besök: 496