UTDRAGSOFFA, 1800-tal samt STOLAR, 4 st, 1920-tal.

26465. UTDRAGSOFFA, 1800-tal samt STOLAR, 4 st, 1920-tal.

Soffa fanerad med valnöt. Rosarandig klädsel. Längd 212 cm.
Stolar av ek. Rosarandig klädsel.

Slitage och fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och fanerskador.

Antal besök: 893