SKÅLFAT, FAT, SKÅL, Jani Keramik, Jane Wåhlstedt, 1900-tal.

264645. SKÅLFAT, FAT, SKÅL, Jani Keramik, Jane Wåhlstedt, 1900-tal.

Skålafatets diameter 42, skålens diameter 17, fatets längd 26 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 1 046